Ojarand nopib võite avaveeujumise seeriavõistlustelt

Ojarand nopib võite avaveeujumise seeriavõistlustelt

  • 15.07.2016

45. Avaveeujumise seeriavõistlused on täie hooga käima lükatud ning seni kahel peetud etapil pole konkurendid vasturohtu leidnud Frank Johan Ojarannale.

Frank Johan Ojarand on võitnud mõlemad senipeetud avaveeujumise etapid. Avaetapil Männiku karjääris ning teisel etapil Paide tehisjärves oli ta parim üldarvestuses kui ka enda vanuseklassis (20-29 aastased).

Avaetapil Männiku karjääris saavutas naiste üldarvestuses teise koha Arina Garšina. Enda vanuseklassis (20-29 aastased) oli ta kõige nobedam neiu. Paides toimunud etapil kordus sama stsenaarium. Mõlemal korral on ta pidanud tunnistama Meribel Saare paremust.

14-19 aastaste vanuses võistlev Susannah Kaul on kahel etapil enda vanuste seas lõpetanud kolmandal kohal. Paides võttis võistlusest osa ka Ujumiskooli treener Iris Olmre, kes 20-29 aastaste vanuseklassis lõpetas teisel kohal.

Avaetapilt puudunud ujuv-treener Andres Olvik saavutas Paides üldarvestuses neljanda koha ning 30-39 aastaste seas esimese koha. Üldarvestuses hoiab Olvik enda vanuste hulgas hetkel teist kohta aga kuna jäänud on veel viis etappi, siis on võimalus ennast esimeseks ujuda.

I etapi tulemused leiad SIIT:

II etapi tulemused leiad SIIT: