Paraujujad Topkin ja Kaul alustavad homme heitlust EM medalite nimel

Paraujujad Topkin ja Kaul alustavad homme heitlust EM medalite nimel

  • 15.05.2021

Kalevi Ujumiskooli paraujujad Matz Topkin ja Susannah Kaul alustavad homme võistlust Portugalis Madeira saarel algaval Euroopa paraujumise meistrivõistlustel. Kõikide võistlusklasside peale stardivad Madeira basseinis 371 ujujat. 

Algselt eelmisel aastal toimuma pidanud tiitlivõistlus on kokku toonud paljude võistlusklasside Euroopa parimad paraujujad. 23-aastane Matz Topkin lööb 16.-22. maini toimuval võistlusel kaasa 50m liblik-,vabalt- ja seliliujumises. Liblikujumises kuulub Topkin S5 klassi ja teistel aladel S4 võistlusklassi.

Teise ujujana meie klubist on võistlustules Susannah Kaul. Temal on võistlusnädala jooksul kavas neli individuaalset distantsi. S10 klassis võistlev Kaul stardib Madeiral 50/100m vabalt-, 100m selili- ja 200m kompleksujumises. Mõlemal meie ujujal on täidetud ka Tokyo paralümpiamängude A-normatiivid, mis annab EM-il hea võimaluse harjutada etteasteid suurel areenil. Stardiprotokollid lubavad mõlemale meie ujujale ka tihedat heitlust medalite nimel.

Topkini ja Kauli ajakava:

  • 16mai – Susannah Kaul (50m vabalt)
  • 17mai – Susannah Kaul (200m kompleksi)
  • 18mai – Matz Topkin (50m liblikat)
  • 19mai – Matz Topkin (50m selili)
  • 20mai – Matz Topkin (50m vabalt)
  • 21mai – Susannah Kaul (100m vabalt)
  • 22mai – Susannah Kaul (100m selili)

Võistluste stardiprotokollid ja tulemused leiab SIIT: