Pisarenko ja Kaare olid juunioride MM-il pärast puhkepäeva taas võistlustules

Pisarenko ja Kaare olid juunioride MM-il pärast puhkepäeva taas võistlustules

  • 23.08.2019

Ungaris Budapestis jätkuval juunioride MM-il olid Kertu Kaare ja Nikita Pisarenko pärast puhkepäeva taas aktsioonis. Pisarenko ründas ka Eesti juunioride rekordit, aga jäi mõne kümnendiku kaugusele tippmargist. 

Pisarenko oli stardis 200m rinnuliujumise distantsil kus ta juulikuu alguses peetud juunioride EM-il ujus Eesti juunioride rekordi ajaga 2.19,11. Mõned päevad hiljem uuendas rekordnumbreid Universiaadil Napolis Joonas Niine, kes viis tippmargi 2.18,42 peale.

Nüüd viis Pisarenko enda tippmargi esmakordselt alla 2.19 ujudes 2.18,81 ja saavutades sellega 28. koha. Eesti juunioride rekordist jäi teda lahutama vaid 0,39 sekundit.

Neidude 50m seliliujumises saavutas 32. koha Kertu Kaare. Ta sprintis basseinipikkuse ajaga 30,28. Isikliku ja Kalevi Ujumiskooli rekordi ujus Kaare juunioride EM-il läbides toona 50 meetrit ajaga 30,07. Tänane esitus juunioride MM-il läheb Kaarele kirja karjääri paremuselt viienda resultaadina.

Homme on mõlemal meie ujujal kavas viimane võistluspäev. Kaaret ootab ees 50m vabalt- ja Pisarenkot 50m rinnuliujumine. Eesti aja järgi algab vabaltujumine 11:52 ja Pisarenkot on starti oodata kell 12:20.


Kõik võistluste tulemused leiad SIIT:

Võistluste live-ülekannet (tasuline) vaata SIIT:

Võistluste detailse ajakava leiad SIIT:

I võistluspäeva kokkuvõtte leiad SIIT:

II võistluspäeva kokkuvõtte leiad SIIT: