Selgunud on mitmete tiitlivõistluste uued kuupäevad

• 07.05.2020

Viimaste nädalate jooksul on langetatud tähtsaid otuseid eelseisvate võistluste osas.

Veel mõned kuud tagasi olnud plaanide järgi pidid Euroopa meistrivõistlused toimuma maikuus.  Järjest suureneva viirusepuhangu tõttu võeti kiiresti vastu otsus lükata võistlused edasi ning EM-i uueks toimumisajaks sai 2020. aasta august.
3. mail võttis LEN aga vastu uue otsuse lükata EM hoopis järgmisesse kevadesse ehk uuteks kuupäevadeks määrati 10. – 23. mai 2021.

Tühistatud on nii 11. – 12. juulil toimuma pidanud Põhjamaade noorte meistrivõistlused kui ka sellel suvel Aberdeenis toimuma pidanud juunioride Euroopa meistrivõistlused.
Veel ei ole selgunud, kas LEN annab õiguse juunioride EM-i selle aasta vanimal vanuseklassil võistelda ka 2021. aastal või mitte.
Nii Põhjamaade meistrivõistlustel kui ka JEM-il pidid startima mitmed meie ujumiskooli õpilased.

Juba on selgunud, et algselt järgmisel suvel Jaapanis Fukuoka linnas toimuma pidanud maailmameistrivõistlused on samuti edasi lükatud ning uuteks kuupäevadeks on 13. – 29. mai 2022.

Kokkuvõte:
Euroopa meistrivõistlused 10. – 23. mai 2021 (Budapest)
Põhjamaade meistrivõistlused – tühistatud
Juunioride Euroopa meistrivõistlused – tühistatud
Maailmameistrivõistlused 13. – 29. mai 2022 (Fukuoka)