Tallinna meistrivõistlustel stardib 24-liikmeline Ujumiskooli esindus

Tallinna meistrivõistlustel stardib 24-liikmeline Ujumiskooli esindus

  • 15.10.2018

Selle nädala kolmapäeval ja neljapäeval peetakse Nõmme ujulas Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses. Ujujad läbivad kahe päeva jooksul viis individuaaldistantsi. Kalevi Ujumiskool stardib võistlusel 24-liikmelise esindusega. 

Kolmapäeval võisteldakse 100m liblik-, selili- ja rinnuliujumises. Päev hiljem 100m vabalt ja 200m kompleksi. Parimad selguvad FINA punktide alusel viie ala kokkuvõttes.

Eelülesandmisaegade võrdluses on naistest Kertu Kaarel ja meestest Nikita Pisarenkol võimalus teha esikolmiku vääriline sooritus. Noortele on eraldi võistlusklass ning seal on meie klubi esindatud mitmete tüdrukutega eesotsas Marie Toompuu ja Liilia Tõnissoniga ning poistega kus veidi vanemate ujujatega hakkavad rinda pistma eelkõige Georg Filippov ja Mark Iltšišin. Võistlustel osaleb suur enamus Eesti ujumisparemikust.

Kalevi Ujumiskooli ujujad Tallinna meistrivõistlustel:

Mehed: Kristjan Adamson, Lars Sebastian Antoniak, Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Mark Iltšisin, Trevor Kägo, Oliver Piller, Nikita Pisarenko, Georg Põld, Ranel Rannik, Carlos Tults, Jan Joonas Viirpuu, Mark Tomi Wilhelm Vompa.

Naised: Marleen Akkermann, Leeni Anderson, Margareta Jagomägi, Kertu Kaare, Pille-Riin Klaassen, Kirke Penter, Kertu Pollisinski, Felicia Talamanov, Liilia Tõnisson, Marie Toompuu, Charlotta Vilsar.

Soovime kõikidele ujujatele palju edu ning rohkeid isiklikke rekordeid siia hooaja algusesse. Võistlused algavad mõlemal võistluspäeval kell 17:45 Nõmme ujulas, Kalevi Ujumiskool on võistluste peakorraldaja.

Võistluste juhend leitav siit