Tallinna Mitmevõistlused 2023

• 19.10.2023

Eile toimus Nõmmel tuntud hooaja avavõistlus – Tallinna mitmevõistlus. Võistlusel saab ujuda kõiki 50m alasid ning 100m kompeksi. Iga ala on vaja hästi ujuda, sest lõpuks pääseb finaali 100m kompleksi ujuma vaid kuus senimaani parimate punktidega ujujat. Karika saab endale 100m kompleksi esikolmik.

Kalevist olid kohal mitmed ujujad. Meie suuremad on praegu Türgis laagris ning seega kahjuks osaleda ei saanud, kuid tublisid ujumisi tegid nooremad. Medali sai kaela vaid Saskia Asi, kui ujus 50m rinnuli ajaga 35.68 ning teenis sellega tüdrukute hõbemedali. Top8 kohtadele ujusid end Britta Karlson (50lib, 50sel, 50vab), Nora Uusen (50sel), Markus Ottis (50sel, 50vab), Paula Simona Tammaru (50rin). Lõpuks sai Kalevist 100m komepleksis parima naiste koha Paula Simona Tammaru (11. koht), tüdrukutes Saskia Asi (7. koht) ja poistes Markus Ottis (9. koht).