Noortesarja ja Laste Karika IV etapp

• 15.10.2023

Eile oli võistlusrohke päev, kus toimus lausa kaks noorte võistlust. Loomulikult olid kalevlased mõlemast osa võtmas. Noortesarja võistlus toimus Tartus ja Laste Karikas toimus Sõle ujulas . Mõlemal võistlusel olid kalevlased tegemas tublisid tulemusi.

Noortesarjalt tõime kokku 6 medalit. 100m seliliujumises sai hõbemedali kaela Erik Blumfeldt ajaga 1.16.64. Oma teise medali sai Erik 200m vabaltujumises – pronks, aeg 2.22.45. Rudolf Suharov sai pronksmedali 100m liblikujumises ajaga 1.06.09. Esimese ja viimase tüdrukute medali tõi meile Saskia Asi 400m vabaltujumises, kui lõpetas ajaga 5.07.39, mis andis talle kolmanda koha. Lisaks oli meil mitu neljandat kohta (Stever Juhandi x2, Robert Lepikson) ning kahjuks ka mahavõtmisi, isegi kuldmedali kohalt. Teatevõistlusel saime 2 medalit. Noorema vanuseklassi tiim sai kaela kuldmedali ja vanemad pronksi. Distantsiks oli kõigil 4x50m kombineeritud segateade. Noortetiimi aeg oli 2.25.07 ja osalejad Berith Reilson, Luka Koroljov, Elizabeth Sütt ja Erik Blumfeldt. Vanema tiimi pronksiajaks oli 2.02.92 ning osalejateks Charlotte-Sophia Suuroja, Saskia Asi, Rudolf Suharov ja Markus Ottis.

Laste Karikal tegi kõige tugevama tulemuse Agata Boroško, kes tegi kaks võistluste rekordit ja krooniti seega oma vanuse parimaks tüdrukuks. Esimeseks ujumiseks oli 100m selili (1.20.95) ja teiseks 100m kompleksi (1.19.78). Lisaks sai 50m seliliujumises pronksmedali Rudolf Roosimägi ajaga 43.20. Lars Luhalep sai kolmanda koha 100m kompleksujumises ajaga 1.22.43.

Palju õnne ujujatele ja tublidele treeneritele!