TÄNA | Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlusel stardib ligi 300 ujujat

TÄNA | Kalevi Ujumiskooli aastalõpuvõistlusel stardib ligi 300 ujujat

  • 07.12.2019

Laupäeval, 7. detsembril, peetakse Sõle ujulas meie klubi traditsiooniline aastalõpuvõistlus, millest võtab osa ligi 300 ujujat. Nagu aastaid juba kombeks, siis selgitame välja klubi kõige kiiremad ujujad 25 meetrisel distantsil. 

Võistlus toimub kahes osas – 10:30 alustavad heitlust heade aegade ja kõrgete kohtade nimel meie võistlusrühmad, kes aastaringselt käivad ka vabariiklikel võistlustel klubi esindamas. Pärast neid on alates kell 12:30 bassein ujumiskursuste laste päralt ning parimad selgitavad välja ka nemad. 

Kõik peavad läbima 25 meetri vabalt ning pärast kõikide ujujate esitusi pääsevad 8 kõige kiiremat suurde finaali, kus selgub juba sprindivõistluse tšempion. Parimad selgitame välja kahes vanuseklassis – 2008 s.a ja vanemad / 2009 s.a ja nooremad. 

Pärast võistlust saavad kõik osalejad suu magusaks nii kõige kiiremaid sprintereid ootab eriauhind. Aasta viimase võistlusega päris tegemist ei ole, sest järgmisel laupäeval osalevad meie ujujad Soomes Tonttu Uinnitil ja 20.-22. detsembrini Eesti lühiraja meistrivõistlustel.


Spordirühmade stardiprotokolli leiad SIIT:

Ujumiskursuste stardiprotokolli leiad SIIT: