HÄÄLETAMA! Vali Matz Topkin ja Susannah Kaul Eesti parimateks parasportlasteks

HÄÄLETAMA! Vali Matz Topkin ja Susannah Kaul Eesti parimateks parasportlasteks

  • 03.12.2019

Täna kuni kella 23.59-ni saab Eesti Paralümpiakomitee lehel valida Eesti parimaid parasportlasi. Parimateks parasportlasteks pürgivad ka meie klubi ujujad Matz Topkin ja Susannah Kaul.

21-aastase Matz Topkini 2019. aasta säravamateks saavutusteks on S4 klassi maailmarekord 100m seliliujumises, paraujumise MM-i 4. koht 50m seliliujumises ja neli kuldmedalit IWAS maailmamängudelt. Lisaks parima meessportlase auhinna kandideerimisele on Topkin esitatud ka parima noormehe kategoorias.

Susannah Kaul on samuti esindatud kahes kategoorias – parim naissportlane ja parim noorsportlane. Kaul saavutas tänavusel kalendriaastal paraujumise MM-il 7. koha 100m seliliujumises ja IWAS maailmamängudel sai ta kaela neli kuldmedalit.

Lisaks ujujatele on parima treeneri kategoorias esitatud Kaire Indrikson. Tema jagab näpunäiteid Kaulile ja tänavusest hooajast ka Topkinile.


HÄÄLETA omad võidule SIIT: