Treenerite jõulupidu

• 23.12.2022

Kalevi Ujumiskoolil on olnud traditsiooniks pidada iga aasta detsembris üks tore jõulune õhtusöök. Õhtu jooksul saavad treenerid kõik üksteisega rõõmsalt aega veeta. Meie ujumiskooli töötajate arv on tõusnud juba 34 liikme peale. Tahame omalt poolt veel kord tänada kõiki meie suure pere liikmeid, kes sel aastal üht- või teistmoodi klubi tegemistesse panustanud on. Meie perre kuuluvad kiired ujujad, kogemustepagasiga treenerid, targad kontoritöötajad ja alati abivalmid lapsevanemad. Suur rõõm on näha, missugune kokkuhoidev ning toetav kollektiiv meil Kalevis on. Nagu ütles ka meie klubi direktor Kristo oma kõnes, siis iga lüli meie pikas ketis on suure tähtsusega ning kõigi panus on oluline. Kes annab trenne olümpiasportlastele, kes on alati valmis treeninguid asendama, kes õpetab tulevasi tippe mulle puhuma ja veega sõbraks saama, kes korraldab laagreid, kes paneb lapsi võistlustel õigetesse vahetustesse ja nii edasi ja nii edasi. Kõik on meile kallid, armsad, olulised, hoitud ja hinnatud.