Ujumiskooli aastalõpuvõistlusel osales enam kui 200 õpilast

• 17.12.2017

Eile toimus Sõle ujulas Kalevi Ujumiskooli traditsiooniline aastalõpuvõistlus, millest võttis osa enam kui 200 õpilast.

Kõik ujujad pidid läbima 25 meetrit enda valitud stiilis, enamikel oli see vabaltujumine, kuid oli ka neid, kes võtsid ette teise ujumisviisi. Paljude pisemate ujujate jaoks oli tegemist esimese ujumisvõistlusega üldse.

Kui kõik olid 25 meetrit läbi ujunud, siis selgusid neli kõige kiiremat naist ja meest, kes hakkasid heitlema Kalevi Ujumiskooli parima sprinteri tiitlile. Naistest haaras võidu endale Marie Toompuu ajaga 13,85, kes edestas finaalis Jette Viiki, Mariangela Boitšuki ja Susannah Kauli.

Meestest ei leidunud vastast Martin Liivamägile, kes tuli kindla edumaaga võitjaks. Talle järgnesid Markus Marandi, Kristjan Adamson ja Frank Johan Ojarand. Pärast võistlust said kõik osalejad suu magusaks ning ühe väga praktilise auhinna, mida treeningutel kasutada.

Kõik võistluste tulemused leiad SIIT: