Ujumiskooli õpilased testisid hooaja eel vormi Nõmme ujulas

Ujumiskooli õpilased testisid hooaja eel vormi Nõmme ujulas

  • 01.10.2017

Kalevi Ujumiskooli õpilased testisid enda vormi Briisi Ujumisklubi hooaja avavõistlusel Nõmme ujulas. Paljud startisid enda kõrvalaladel, et näha kuidas treeningud on sujunud hooaja alguses.

Stardis olid mitmed meie klubi tippujujad. Frank Johan Ojarand testis enda võimekust 100- ja 200 meetri vabaltujumises, kus ta saavutas vastavalt teise ja kolmanda koha. Möödunud hooajal korraliku arengu teinud Marie Toompuu (pildil) oli stardis 100 m selili- ja 200 m vabaltujumises kus ta ujus ka isiklikud rekordid, mis on kahtlemata hea märk juba hooaja varajases faasis.

Jan Joonas Viirpuu oli parim 200 m seliliujumises ning oli teine 100 m rinnuli distantsil. 2002. aastal sündinud noormees on enda vanuseklassi üks parimaid ujujaid ning sel hooajal kindlasti suur löögioht Eesti noorte meistrivõistluste kuldmedalitele.

Ujumiskooli parimad 2006 s.a noormehed Mark Iltsisin ja Trevor Kägo olid samuti võistlustules. Enda vanuseklassis vabariigi parimad Iltsisin ja Kägo on tänavu võistlemas ka Noortesarjas, kus oodatakse neilt suuri tegusid. Kontrollvõistlusel tegid noormehed edukad stardid ning treeningutel tehtud töö hakkab ennast ära tasuma.

Esikolmikusse ujusid ennast veel: Daniil Svistunov, Liilia Tõnisson, Kelli Marie Missik, Kertu Marie Savila, Tanel Laane, Kirke Penter, Jette Viik, Georg Filippov, Adrian Alexander Kargin, Kirill Tšalov, Charlotta Vilsar, Carlos Tults, Rasmus Kovask, Jako Joosep Viirpuu,  Kristjan Adamson.

Võistluste tulemustega saad tutvuda SIIT: