Miks kasutada Ujumiskooli eratreeningu teenust

23.09.2017

Lisaks Kalevi Ujumiskooli tavapärastele kursustele on võimalik treeneriga teha ka üks ühele treening. Eratreeningul on palju plusse, mille eesmärk on vaid üks – muuta Sind paremaks ujujaks.

Eratreeningu suurim pluss on kahtlemata see, et kogu treeneri tähelepanu kuulub vaid Sinule. Saad rahulikult omas tempos areneda ja õppida ning ei pea muretsema, et keegi kiirustaks taga. Meie treenerid valivad harjutused vastavalt Sinu võimetele ja lisaks jälgivad nad pidevalt ka ujumistehnikat. Teine väga suur pluss on kahtlemata see, et treenerid koostavad harjutused Sinu eesmärgist lähtuvalt. Isegi kui puudub varasem ujumiskogemus või oled juba vana kala, siis kõik harjutused on suunatud sellele, et Sind paremaks ujujaks muuta.

Kahtlemata on võimalus ise õppida ja harjutamas käia, aga treeneri näol on Sul oskustega abimees kellega on lihtsam eesmärgi suunas liikuda. Üksinda treenides kaob väga tihti motivatsioon, aga treener aitab Sind hoida õigel kursil ning motiveerituna. Ujumiskooli treenerid on läbinud kõik vastavad koolitused/kursused ning ükski küsimus vastamata ei jää ning kõikidele probleemidele on alati lahendus.

Meie treeneritega juba igav ei hakka. Ujumine võib kohati tunduda igav spordiala, aga tegelikkuses on harjutuste arsenalis tuhandeid harjutusi, mis teevad spordiala väga põnevaks. Eriti pisematel (kuid ka täiskasvanutel) on harjutused tihtipeale mängulised, kuid teenivad siiski Sinu valitud eesmärki.

Kes peaksid tulema eratreeningule? Absoluutselt kõik, kes tunnevad, et tahavad õppida ujuma või parandada ujumistehnikat. Eratreeningule võivad aja kirja panna 4-104 aastased. Tähtis on meeles pidada, et kunagi pole liiga hilja. Ujumiskoolis annavad eratreeninguid kolm treenerit: Henry Hein, Epp Kruusmaa ja Priit Aavik. Võimalus on õppida nii eesti, inglise kui ka vene keeles.

Rohkem infot eratreeningu kasutamise kohta leiad SIIT: