Ujumiskooli treenerite tiimiga liitusid Mart Mandel ja Pavel Anufrijev

• 02.09.2020

Kalevi Ujumiskooli uus hooaeg kogub vaikselt tuure ülespoole ning alates 7. septembrist kui alustavad meie kursustega liitunud ujujad – on kõikides meie treeningrühmades ujumisõpetusi saamas enam kui 1000 ujujat. Võistlusrühmade algava võistlushooaja ettevalmistused on alanud juba suveperioodi jooksul ning ujujaid on 13 rühmas kokku ligi 200.

Alates 2020/2021 hooajast liitusid meie võistlusrühma treenerite tiimiga Mart Mandel ja Pavel Anufrijev. Mõlemad treenerid on eelnevad aastad töötanud Audentese Spordiklubis ning näidanud seal enda õpilastega vabariiklikul tasemel häid tulemusi. Mandel hakkab treenima 2004-2007 s.a vahemikus 22-liikmelist treeningrühma. Hiljuti toimunud Eesti noorte- ja juunioride meistrivõistlustel võitsid Mandeli õpilased mitmeid medaleid. Kõrgetel poodiumiastmetel on tema õpilased seisnud ka noorema vanuseklassi vabariiklikel mõõduvõttudel.

Lisaks võistlusrühma aktiivsele juhendamisele õnnestub Mandeli õpetussõnu saada veel K-5, K-30, K-32, K-44, K-46 alustavatel algajate ning edasijõudnute ujumiskursustel. Pavel Anufrijevi juhendada on uuel hooajal 12-liikmeline 2006-2010 s.a ujujatest koosnev treeningrühm. Tema edukamad õpilased jõudsid enne koroonakriisi toimunud Noortesarja etappidel kuldsete medaliteni. Anufrijev hakkab treenima ka K-10. K-13, K-14, K-33, K-38, K-45 algajatest ja edasijõudnutest koosnenud ujumiskursusi.

Ujumiskooli direktor Kristo Krinpus on kahe uue võistlusrühma treeneri liitumise üle õnnelik ja entusiastlik: “Mõlemad treenerid on näidanud enda õpilastega varasemalt väga häid tulemusi. Nüüd saavad nad treenida igapäevaselt 50m basseinis, mis peaks treeningutele kvaliteeti juurde andma. Oleme üritanud luua kõikidele spordirühmadele ideaalilähedased tingimused. Meie tugev treenerite tiim sai veelgi tugevamaks, jään huviga ootama kõikide meie treenerite töövilju kogu hooaja jooksul.”

Soovime Mardile ja Pavelile palju jõudu ning edu algavaks hooajaks!