Sander Paavo krooniti Eesti avaveeujumise seeriavõistluse üldvõitjaks

Sander Paavo krooniti Eesti avaveeujumise seeriavõistluse üldvõitjaks

  • 17.08.2020

Lõppenud nädalavahetusel peeti Võrus ja Elvas kaks viimast Eesti avaveeujumise seeriavõistlust ning kuue etapi kokkuvõttes krooniti meeste seas üldvõitjaks Sander Paavo.  

Laupäeval võtsid ujujad teineteiselt mõõtu Võrus toimunud Georg Otsa mälestusvõistlusel. 2,2 kilomeetrisel põhidistantsil teenis Sander Paavoteise koha läbides distantsi 24 minuti ja 22 sekundiga. Selle võiduga kindlustas Paavo enne viimast etappi ka seeriavõistluse üldvõidu.

Sellegipoolest oli Paavo stardis ka pühapäeval, kus ujujad panid end joonele Elvas Verevi järvel. Võidu eest heitlesid kolm meest, kes lõpus mahtusid vaid kolme sekundi sisse. Paavo teenis teist päeva järjest hõbeda kaotades võitjale sekundiga ja edestades lätlasest pronksmedalisti kahe sekundiga. Paavo teenis kuue etapi jooksul kolm esikohta (Karksi-Nuia; Männiku; Saadjärv), lõpetas kahel korral teisena eelmainitud etappidel ning oli kolmas Väikese Väina ujumisel. Paavo jaoks oli tegemist kolmanda järjestikuse üldvõiduga.

Elvas toimunud noortedistantsil teenis 12-13a poiste vanuseklassis teise koha Airon Pajula ja 10-11a poiste seas oli Ragnar Kalvet samuti teine. Tillustardil oli meie ujujatest stardis Berit Reinaru lõpetades ka teisena.


I etapi tulemused (Karksi-Nuia) leiad SIIT:

II etapi tulemused (Männiku) leiad SIIT:

III etapi tulemused (Väike Väin) leiad SIIT:

IV etapi tulemused (Saadjärv) leiad SIIT:

V etapi tulemused (G.Otsa mälestusvõistlus) leiad SIIT:

VI etapi tulemused (Elva) leiad SIIT: