VÄGEV! 28 Ujumiskooli õpilast murdis ennast võistlussarja “Kõik Meie Pardikesed” finaali

19.04.2019

Alates novembrist on Kalevi Ujumiskooli õpilased osalenud hooaja jooksul kolmel “Kõik Meie Pardikesed” võistlussarja etappidel ning 18. mail toimuvale finaalvõistlusele murdis 28 meie ujujat. 

Finaali pääses ühelt distantsilt 8-24 ujujat (olenevalt ujumisviisist ja vanuseklassist). Kui eelmisel hooajal pääses Ujumiskoolist finaali 18 ujujat, siis tänavu oleme finaalis esindatud 28 ujujaga ning see number võib veel kasvada.

Meie Pardikesed on kogu hooaja peale olnud väga tegusad, sest ainult kahel alal 25-st ei pääsenud meie ujuja(d) enda vanuseklassis finaali. Kõige enam finaalikohti ujusid välja 2009 s.a poisid/tüdrukud kus mõnel alal finaalis esindatud lausa viis meie sportlast.

“Kõik Meie Pardikesed 2019” finalistid:

2011 s.a tüdrukudRiin Alvin (25m vabalt/25m selili), Liisbet Jaamaste (25m vabalt/25m selili), Hanna Netse (1. varu 25m selili)

2011 s.a poisid Erik Blumfeldt (25m vabalt/25m selili), Kristhor Tomi Vähi (25m selili/ 1. varu 25m vabalt)

2010 s.a tüdrukudKertu Eliis Kangru (50m vabalt/50m selili/25m liblikat), Marianne Kokk (50m vabalt/50m selili/25m liblikat), Mia Adriana Viilup (50m vabalt/50m selili/50m rinnuli), Saskia Asi (50m vabalt/50m rinnuli)

2010 s.a poisid Rome Pukk (50m vabalt/50m selili/25m liblikat), Karl Kuldkepp (50m vabalt/50m selili/50m rinnuli/1. varu 25m liblikat), Robin Nikolajev (50m selili), Tristan Türk (50m vabalt), Kenneth Keiv (50m selili)

2009 s.a tüdrukudLaura-Lota Melih (50m vabalt/50m liblikat/50m rinnuli), Birgit Reinaru (50m vabalt/50m selili/50m liblikat), Britta Karlson (50m vabalt/50m selili/50m liblikat/100m kompleksi), Sarah Maria Kaare (50m vabalt/50m selili), Tessa Erin Adamson (50m selili), Ines Elisabeth Raidma (50m rinnuli/1. varu 50m vabalt), Katrin Mäekivi (1. varu 50m rinnuli)

2009 s.a poisidRagnar Kalvet (50m vabalt/50m selili/50m liblikat/100m kompleksi), Rudolf Suharov (50m vabalt/50m selili/50m liblikat/50m rinnuli/100m kompleksi), Kaspar Alvin (50m vabalt/50m selili/50m rinnuli), Hendrik Markus Haug (50m vabalt/50m selili/50m rinnuli/100m kompleksi), Mihkel Abner (50m vabalt), Markus Ottis (50m selili),

2008 s.a poisidRobert Maasik (50m vabalt/50m rinnuli), Teodor Uueni 50m selili/1.varu 50m vabalt), Mattias Mell (50m rinnuli)

2018/2019 hooajal murdsid Ujumiskooli õpilased end finaali 63 individuaalsel distantsil. Finalistide arv võib veel suureneda, sest mõned meie ujujad on praeguse seisuga esimesena finaalist väljas, kuid võivad mõne ujuja loobumise tõttu pääseda ikkagi finaali.


Finalistide nimekirja leiad SIIT:

Finaali juhend on leitav SIIT: