VÄGEV TÜDRUK! Susannah Kaul võitis Euroopa noorte paramängudelt kaks kuldmedalit

• 16.10.2017

Eesti paraujujad osalesid Itaalias Ligurias toimunud Euroopa noorte paramängudel. Ujumiskooli õpilane Susannah Kaul tegi suurepärased etteasted võites lausa kaks kuldmedalit.

Võistlusel kus olid esindatud Euroopa parimad noored paraujujad ujus Kaul ennast kuldmedalile 100 m vabaltujumises. Tema võiduaeg oli isiklikku rekordit märkiv 1.03,87 ning see andis multiklassis (S6-S10) võisteldes 1114 punkti.

Uuesti oli Ujumiskooli õpilane võistlustules 400 m vabaltujumises ning ka seal ei andnud ta Euroopa parimatele sõnaõigust. Tema võiduaeg oli 4.56,56, mis andis talle 1102 punkti. Sarnaselt lühemale vabaltujumise distantsile ujus ta ka sel alal uue isikliku rekordi.

Kõik tulemused leitavad SIIT: