Viirpuu krooniti põnevas heitluses Tallinna meistriks mitmevõistluses

Viirpuu krooniti põnevas heitluses Tallinna meistriks mitmevõistluses

  • 20.10.2017

Kolmapäeval ja neljapäeval toimus Nõmme ujulas traditsiooniks juba saanud Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses. Meie klubist osales võistlusel 27 ujujat ning parimat minekut näitas Jan Joonas Viirpuu.

Võistlustel oli kavas neli erinevat 100 meetri distantsi ja 200 m kompleksujumine. Noorte vanuseklassis võistelnud Viirpuu lõpetas avapäeva teisena kaotades üldarvestuses Alan Gritšokile vaid 3 punktiga. Siiski oli avapäev Viirpuu jaoks edukas, sest individuaalselt saavutas ta esikohad 100 m selili- ja rinnuliujumises vastavalt aegadega 1.01,43 ja 1.07,65. Teisel võistluspäeval tegi ta võrreldes Gritšokiga palju parema 100 m vabaltujumise, mis tõstis ta võistluste üldliidriks ning seda positsiooni suutis ta säilitada ka peale viimase ala lõppu. Viirpuule Tallinna meistrivõistluste esikoht üldarvestuses 2595 punktiga.

Naiste arvestuses suutis ennast kolmandaks ujuda Kristina Maria Jaamul. Tänu enda heale rinnuliujumisele suutis ta enda lähimad ohustajad pronksmedalile maha raputada ning sai võistluste lõppedes astuda poodiumi kolmandale astmele 2838 punktiga. Võitjaks tuli Maria Romanjuk kellele järgnes Margaret Markvardt.

Kokkuvõttes jõudis kümne parema sekka veel meeste klassis võistelnud Frank Johan Ojarand, kes saavutas 9. koha. Tema parim individuaalne etteaste oli 200 m kompleksujumises kus ta sai ajaks 2.09,74.

Ujumiskooli eest võistlesid veel: Jette Viik, Kirke Penter, Kaisa Pollisinski, Kertu-Triin Roosmann, Liilia Tõnisson, Kertu Pollisinski, Margareta Jagomägi, Charlotta Vilsar, Rahel Sisas, Marie Toompuu, Pille-Riin Klaassen, Polina Rozova, Saskia Saarleht, Kirill Tšalov, Carlos Tults, Georg Filippov, Rasmus Kõvask, Jako Joosep Viirpuu, Aleks Hokkanen, Lars Sebastian Antoniak, Taaniel Veske, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Ranel Rannik

Kõik võistluste tulemused leitavad SIIT: