Tallinna MV mitmevõistluses osaleb 27 Ujumiskooli õpilast

Tallinna MV mitmevõistluses osaleb 27 Ujumiskooli õpilast

  • 17.10.2017

Homme algavad meie klubi poolt korraldatavad Tallinna meistrivõistlused mitmevõistluses. Kalevi Ujumiskooli eest on kahel päeval kestvale võistlusele vette hüppamas 27 ujujat. 

Võistluste formaat näeb ette, et võisteldakse kõigil neljal 100 meetri distantsil ja 200 m kompleksujumises. Võitjaks kroonitakse viie alaga enim FINA punkte kogunud ujuja.

Naiste vanuseklassis on meie liidriks Kristina Maria Jaamul, kes hea õnnestumise korral võib jõuda ka esikolmikusse. See nõuab kõikidel aladel suurepärast õnnestumist ning eeldatavalt ka isiklikke rekordeid mõnel distantsil. Meeste liidriks on Ujumiskoolis eelkõige kompleksujujana tuntud Frank Johan Ojarand. Kui ta suudab kõik alad ilusti kokku panna, siis ei ole võimatu koht esikuuikus või isegi kõrgemal.

Tüdrukutel on tänavu vanuseklassiks 2003 s.a ja nooremad. Head tulemust lähevad jahtima paljud meie tüdrukud eesotsas Liilia Tõnissoni, Marie Toompuu ja Polina Rozovaga. Noormeestel (2002 s.a ja nooremad) on Ujumiskooli pilgud eelkõige suunatud Jan Joonas Viirpuu suunas, kes on korralike esituste korral pretendent esikolmiku kohtadele. Silma tasub peal hoida ka Kirill Tšalovil ja Georg Filippovil.

Ujumiskooli koondis Tallinna MV mitmevõistlusel: Kristina Maria Jaamul, Jette Viik, Kirke Penter, Kaisa Pollisinski, Kertu-Triin Roosmann, Liilia Tõnisson, Kertu Pollisinski, Margareta Jagomägi, Charlotta Vilsar, Rahel Sisas, Marie Toompuu, Pille-Riin Klaassen, Polina Rozova, Saskia Saarleht, Frank Johan Ojarand, Kirill Tšalov, Jan Joonas Viirpuu, Carlos Tults, Georg Filippov, Rasmus Kõvask, Jako Joosep Viirpuu, Aleks Hokkanen, Lars Sebastian Antoniak, Taaniel Veske, Mark Tomi Wilhelm Vompa, Ranel Rannik.

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT: