VINGE AASTA! Ujumiskooli õpilased tegid aasta jooksul 290 auhinnalist ujumist

VINGE AASTA! Ujumiskooli õpilased tegid aasta jooksul 290 auhinnalist ujumist

  • 27.12.2018

Peagi lõppev aasta on Kalevi Ujumiskooli õpilastele olnud väga edukas ning seda tõestavad ka suurepärased tulemused nii vabariiklikel kui ka rahvusvahelistel võistlustel. 

Kalevi Ujumiskooli õpilased saavutasid 2018. aastal erinevatelt võistlustelt 290 auhinnalist kohta. Edukaid võistlusi kus meie ujujad poodiumile astusid kogunes 36.

Medaleid võideti nii kodustes vetes kui ka välismaal nagu Soomes, Lätis, Leedus ja Rootsis. Vabariiklikul tasandil kogunes medaleid paljudelt erinevatelt mõõduvõttudelt alustades 7-aastastest lõpetades täiskasvanutega. Eesti meistrivõistlustelt naasevd meie klubi ujujad tänavu 45 medaliga.

Lisaks rohketele medalitele mis meie klubi ujujatele tänavu osaks sai püstitati ka klubi- kui ka rahvusrekordeid. Meie klubi ujujad tegid rekorditeraamatusse muudatusi Eesti noorte- ja juunioride rekordite näol.

Kalevi Ujumiskool soovib omalt poolt kõigile ilusat aasta lõppu ning edukat 2019. aastat!