Ujumiskooli õpilased teevad aasta esimesed võistlusstardid

• 12.01.2019

Pühapäeval peetakse Sõle ujulas võistlussarja Arena Baltics Talent II etapp millest võtab osa ka 19 Kalevi Ujumiskooli ujujat kes teevad 2019. aasta esimesed võistlusstardid.

II etapil stardivad ujujad 800 meetri vabalt- ja 100 m kompleksujumises. Võistlustel stardivad noormehed sünniaastatega 2003-2006 ja neiud 2004-2007.

Ujumiskooli ridadest on stardis peaaegu kõik meie parimad noored eesotsas Mark IltšišiniTrevor Kägo, Marie Toompuu ja Mariangela Boitšukiga. Meie ujujatele on tegemist eelkõige treeningvõistlusega keset tugevat ja rasket treeningperioodi. Võistlused algavad homme Sõle ujulas algusega kell 11:00.

Kalevi Ujumiskooli koondis: Mark Iltšišini, Marie Toompuu, Trevor Kägo, Mariangela Boitsuk, Aleks Hokkanen, Lars Sebastian Antoniak, Leeni Anderson, Oliver Piller, Kevin Martin Jaamul, Mirtel Nagel, Georg Põld, Ranel Rannik, Kertu Pollisinski, Olaf Ruumet, Felicia Talamanov, Mattias Tõnisson, Carlos Tults, Charlotta Vilsar, Ranel Rannik.

Võistluste live-tulemused leitavad SIIT:

Võistluste juhend leitav SIIT: