25 Ujumiskooli õpilast stardivad Soomes toimuval “Vantaa Junior Meetil”

• 29.02.2020

Laupäeval ja pühapäeval on meie noorujujad (7-12a) võistlustules Soomes, kus on toimumas “Vantaa Junior Meet” nime kandev ujumisvõistlus. Kalevi Ujumiskooli eest on võistlemas 25 ujujat.

Ligi 600 ujujat hüppab kahel päeval Vantaa ujulas vette. Mõõduvõtul on ujujatel võimalik startida kõikidel olümpiadistantsidel (v.a 1500m vabalt) ning lisaks veel 50m sprintides.

Meie klubist on Vantaas startimas 25 ujujat ning teistehulgas mitmed meie parimad noorujujad: Ines Elisabeth Raidma, Rome Pukk, Saskia Asi, Kertu Eliis Kangru jpt. Kahe päeva jooksul teevad meie noored ühtekokku 167 võistlusstarti. Võistlused toimuvad neljas osas. Hommikul alustatakse võistlusega 9:30 ja õhtul 16:30.

Kalevi Ujumiskooli võistkond:

Tüdrukud: Ines Elisabeth Raidma, Laura-Lota Melih, Kertu Eliis Kangru, Annela Sõgel, Gloria Sulg, Liisbet Jaamaste, Tessa Erin Adamson, Berit Reinaru, Birgit Reinaru, Laura Lisandra Lõoke, Meriliis Ottis, Paula Simona Tammaru, Riin Alvin, Saskia Asi, Anette Lippur, Elizabeth Sutt, Lucia Mae Lanza.

Poisid: Rome Pukk, Karl Kuldkepp, Robin Nikolajev, Konstantin Šulgin, Markus Ottis, Mihkel Malv, Nikolai Prohhorenko, Robert Suurväli.

Treenerid: Priit Aavik ja Irina Olmre

Võistluste ajakava:

I võistlusosa – 50m selili, 200m liblikat, 100m rinnuli, 400m kompleksi

II võistlusosa – 50m vabalt, 200m rinnuli, 100m selili, 400m vabalt

III võistluosa – 50m liblikat, 200m selili, 100m vabalt, 200m kompleksi

IV võistlusosa – 50m rinnuli, 200m vabalt, 100m liblikat, 800m vabalt

Võistluste tulemused leiad SIIT:

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT:

Võistluste juhendi leiad SIIT: