Blumfeldt tegi Lotte Cupil kuldse duubli

• 12.06.2019

Lõppenud nädalavahetusel toimus Pirital ujumisvõistlus “Lotte Cup” millest võtsid osa ka Kalevi Ujumiskooli noorujujad. Meie parimaks ujujaks osutus kõige nooremate poiste vanuseklassis startinud Erik Blumfeldt kes sai hakkama kuldse duubliga

Lotte Cupil oli individuaalaladest kavas 50m vabalt- ja seliliujumine. Erik Blumfeldt (2011 s.a) ei andnud mitte kummalgi alal konkurentidele võimalust saades kaela kaks kuldmedalit. Ta võidutses 3,5 sekundilise eduga 50m kroolisprindis saades ajaks 41,81 ja jätkas võidukalt ka seliliujumises läbides kaks basseinipikkust ajaga 50,69. Lisaks Blumfeldtile veel enda vanuseklassi parima ujuja eriauhind.

Poodiumi kõige kõrgemale astmele kerkis ka Ragnar Kalvet (2009 s.a) jäädes konkurentidele löömatuks 50m vabaltujumises tulemusega 32,66. Selle ujumisega teenis ta ka enda vanuseklassi parima ujuja eriauhinna. Hendrik Markus Haug (2009 s.a) ujus end hõbemedalile 50m seliliujumises ajaga 39,45, Kalvet lõpetas selle distantsi neljandana.

Charlotta-Sophia Suuroja (2010 s.a) tegi kaks korraliku esitust. Ta saavutas hõbemedali 50m seliliujumises läbides distantsi ajaga 42,98 ning pälvis neljanda koha 50m vabaltujumises. Kuue parema sekka murdsid meie ujujatest veel Rudolf Suharov, Birgit Reinaru, Sarah Maria Kaare ja Liisbet Jaamaste.

Võistluspäevale pani punkti 12x25m vabalt teateujumine mille Kalevi Ujumiskooli võistkond lõpetas kolmandana.

Kõik tulemused leiad SIIT: