Eesti noorte- ja juunioride meistrivõistlustel stardib 41-liikmeline Kalevi Ujumiskooli võistkond

• 19.11.2020

Homme algavad Sõle ujulas kolm päeva kestvad Eesti noorte- ja juunioride lühiraja meistrivõistlused. Kalevi Ujumiskooli ridadest hüppab vette ühtekokku 41 ujujat.

Noorte meistrivõistlustel stardivad 15-aastased ja nooremad poisid ning 14-aastased ja nooremad tüdrukud. Juunioride vanuseklassiks on noormeestel 2003-2004 s.a ja neidudel 2004-2005 s.a. Koroona piirangutest tingituna pääseb noorte seas starti 28 ja juunioride seas 12 ujujat.

Võistluste tõmbenumbriks on kindlasti vähem kui kaks nädalat tagasi Eesti täiskasvanute rekordi ujunud Eneli Jefimova, keda ootab ees väga tihe võistlusprogramm. Koos teateujumistega on Jefimoval võimalik poodiumi kõige kõrgemale astmele astuda 13 korral. Individuaalseid distantse võtab Jefimova ette kümme.

Juunioride vanuseklassis on meie liidriteks Marie Toompuu ja Mariangela Boitšuk, kes võitsid suvel toimunud pika basseini juunioride meistrivõistlustel mitmeid kuldmedaleid. Noormeestest jahib kõige kirkamaid medaleid Georg Filippov, kes jahib kuldmedaleid 200-400-1500m vabaltujumises.

Võistlused toimuvad eelujumised-finaalid formaadis, mis tähendab, et kõikidel ujujatel tuleb hommikul finaalikoht välja teenida. Kõik finaalid algavad õhtul kell 17:45.

Kalevi Ujumiskooli võistkond:

Naisjuuniorid: Mariangela Boitšuk, Katriin Kruus, Kirke Kübar, Karolin Rahamägi, Smaragda-Luchia Sarana, Felicia Talamanov, Darja Sidorenko, Marie Toompuu.

Meesjuuniorid: Georg Filippov, Aleks Hokkanen, Armin Liiv, Patrick Orav, Markus Parm, Tristan Tammis, Tristan Tsopp, Carlos Tults, Artur Ulmas.

Tüdrukud: Marleen Akkermann, Anna Linda Elvre, Anna Hvorostinov, Birgit Irbe, Eneli Jefimova, Johanna Koppen, Triin Mäekivi, Grete Mänd, Mirtel Nagel.

Poisid: Ralf-Ian Aarelo, Lars Sebastian Antoniak, Fjodor Fatejev, Mark Iltšišin, Joonas Koppen, Ivan Krehov, Kevin Meister, Airon Pajula, Arti Pukk, Gregor Rasva, Sten Erik Rooba, Artur Školnoi, Oliver Sukk, Sander Toms, Jako Joosep Viirpuu.

Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste live-tulemused leiad SIIT:

Võistluste otsepilti näed SIIT: