ALUSTA TÄNA! Eratreeningutega alustades saad valida kolme erineva treeningpaketi vahel

ALUSTA TÄNA! Eratreeningutega alustades saad valida kolme erineva treeningpaketi vahel

  • 30.09.2019

Kalevi Ujumiskoolis tegutsevad võistlusrühmad, kes võistlevad nii rahvusvahelistel kui ka vabariiklikel võistlustel. Meil on kursustel suur hulk lapsi, kes omandavad ja arendavad enda ujumisoskust päevast päeva. Ühtekokku treenib meil ligi 1000 ujujat.

Lisaks on väga populaarseks kujunenud ka eratreeningud, mis on uuel hooajal uues kuues. Eratreeningutele saavad end kirja panna kõik alates neljandast eluaastast ning võimalus on valida endale sobiv pakett ja alustada treeningutega.

Väga traditsiooniline treeningpakett on eratreening treeneriga ja on eelkõige soovitatav lastele ja täiskasvanutele, kes soovivad ujumist õppida alates algtasemest. Treener määrab esimesel tunnil oskustaseme ning koostab vastavalt sellele treeningplaani. Samm sammu haavalt õpitakse selgeks kõik ujumiseks vajalikud oskused.

Väga populaarne treeningpakett meie klientide seas on 1x eratreening treeneriga + 12x treeningkava. See on eelkõige soovitatav nendele, kes suudavad treeningul läbida minimaalselt 1000 meetrit. Esimene treening toimub koos treeneriga, kes vaatab üle tähtsamad harjutused, et alustada iseseisvate treeningute. Eratreeningu käigus määrab treener taseme ja koostab vastavalt nähtule kliendile 12 erinevat treeningkava. See on hea valik ka triatloniks valmistujatel, kus treener iga 12x treeningu järel vaatab üle Sinu tehnika ja koostab arenguks vajaliku treeningkava.

Kolmanda treeningpaketina pakume meie klientidele 12x treeningkava. See on mõeldud just nendele, kes on enda ujumistehnikaga rahul, aga ei raatsi tuimalt edasi-tagasi ujuda vaid soovivad treeningutesse värskust ja põnevust. Treener koostab vastavalt kliendi soovidele tuginedes 12 erinevat treeningkava.

Eratreeningu broneerimiseks ja hindadega tutvumiseks vajuta siia