Klubisisesel kontrollvõistlusel startinud ujujad testisid vormi ja selgitasid kahe võistlussarja I etapi võistkonnad

• 29.09.2019

Laupäeval, 28.09, startis ligi 200 Kalevi Ujumiskooli õpilast klubisisesel kontrollvõistlusel (50m). Nooremate ujujate jaoks oli tegemist ka katsevõistlusega kus selgusid võistlussarjade “Laste Karikas” ja “Tartu Tähed” I etapi võistkonnad.

Kontrollvõistluse ühe parima tulemuse eest hoolitses Mariangela Boitšuk, kes treeningtrikoos suutis hooaja algul ujuda enda ühel põhialal isikliku rekordi. Boitšuk läbis 50m liblikat ajaga 29,26 ning parandas kahe kümnendikuga enda tippmarki.

Lisaks hüppasid vette ja testisid enda vormi mitmeid meie parimad ujujad, kes kuuluvad omaealiste seas vabariigi parimate sekka. Esimesed võistlusstardid teiste klubi ujujate vastu tehakse oktoobri teises pooles kui starditakse nii Rootsis kui ka Leedus toimuvatel mõõduvõttudel.

Pardikesed selgitasid kahe võistlussarja võistkonnad

Meie kõige noorematele ujujatele (2009P / 2010T s.a ja nooremad) oli kontrollvõistlus katsevõistlusena selgitamaks võistlussarjade “Laste Karikas” ja “Tartu Tähed” võistkonnad kuhu pääses ühtekokku 60 ujujat.

Katsevõistluse tulemusena pääses 30 meie parimat noort “Laste Karika” I etapile ja 30 järgmist “Tartu Tähtede” I etapile. Häid tulemusi hooaja algul näitasid mitmed meie noored. Rome Pukk läbis 100m liblikat ajaga 1.28,69, Kaspar Alvin sprintis basseinipikkuse ajaga 33,59. Seliliujumises näitasid head hoogu Kertu Eliis Kangru ja Hendrik Markus Haug, kes läbisid vastavalt 100- ja 50m seliliujumise aegadega 1.37,85 ja 38,59.

Laste Karika I etapi võistkond: Rome Pukk, Erik Blumfeldt, Kenneth Keiv, Charlotta-Sophia Suuroja, Karl Kuldkepp, Elizabeth Sutt, Hendrik Markus Haug, Robin Nikolajev, Anette Lippur, Hanna Netse, Ragnar Kalvet, Saskia Asi, Konstantin Shulgin, Liisbet Jaamaste, Marianne Kokk, Kaspar Alvin, Markus Ottis, Tristan Türk, Joel Tippo, Agata Kukk, Nikolai Prohhorenko, Tanel Taaksalu, Greta Grusniute, Berit Reinaru, Robert Lepikson, Hella Mia Karner, Mihkel Abner, Riin Alvin, Ingo Jagomägi, Tauri Tibar.

Tartu Tähed I etapi võistkond: Henri Netse, Diana Dusko, Jens Lepisto, Roco Laht, Laura Ranniku, Meriliis Ottis, Iris Vilson, Frank Pilv, Patrick Rahumeel, Lucas Marga, Georg Tomson, Oswald Korb, Artjom Zajakin, Robert Suurväli, Gregor Vainu, Aleksander Ling, Viggo Lehtinen, Joosep Kase, Hendrik Mell, Aleks Potsepp, Maru Sillapere, Rasmus Tomberg, Lucia Mae Lanza, Erik Kozlov, Bianca Triine Kunart, Chrisette Vilsar, Knut Samuel Kivi, Robin Münter, Agata Boroško.

Kontrollvõistluse tulemused leiad SIIT:

Pardikeste katsevõistluse tulemused leiad SIIT: