HOMME | Sõle ujulas toimub hooaja esimene Noortesarja etapp

HOMME | Sõle ujulas toimub hooaja esimene Noortesarja etapp

  • 09.11.2019

Homme toimub Sõle ujulas võistlussarja “Noortesari” esimene etapp millest võtavad osa ka meie noorujujad. Võistlustel hüppavad vette tüdrukud sünniaastatega 2006-2009 ja poisid 2005-2008. 

Avaetapil Tallinnas on stardis kogu meie noorte paremik eesotsas ujujatega Eneli Jefimova, Trevor Kägo, Jako Joosep Viirpuu, Mark Iltšišin, Airon Pajula, Ines Elisabeth Raidma jpt. Ühtekokku hüppab vette ligi 50 Kalevi Ujumiskooli ujujat.

Kolme etapi kokkuvõttes selguvad iga distantsi 16 parimat, kes pääsevad hooaja lõpus finaalvõistlusele. Paljude meie homme stardis olevate ujujate ettevalmistus on suunatud nädala pärast toimuvateks Eesti noorte meistrivõistlusteks, kuid headeks tulemusteks on kogu võistkond valmis.

Meie klubi poolt korraldatud Noortesarja avaetapp on jagatud kaheks. Hommikuses võistlusosas algusega kell 11:00 ujuvad kaks nooremat vanuseklassi ehk 2007/2008 poisid ning 2008/2009 tüdrukud. Pärastlõunal algusega kell 15:00 on võimalus kaasa elada kahele vanemale vanuseklassile.

Kalevi Ujumiskooli võistkond Noortesarja I etapil:

Tüdrukud: Roberta Mia Braun, Annika Hälvin, Joanna Maria Havamaa, Tessa Erin Adamson, Joanna Ilmarinen, Laura Tõrra, Eneli Jefimova, Sarah Maria Kaare, Mirtel Kaljas, Britta Karlson, Ines Elisabeth Raidma, Iris Kase, Mirt Sissel Kolk, Carol Laanisto, Katrin Mäekivi, Laura Lisandra Lõoke, Triin Mäekivi, Kristin Meltsar, Gloria Sulg, Mirtel Nagel, Meribel Pau, Birgit Reinaru, Marianne Ristmägi, Charlize Talamanov, Annela Sõgel, Paula Simona Tammaru, Laura-Lota Melih.

Poisid: Lars Sebastian Antoniak, Andreas Hälvin, Mark Iltšišin, Marten-Mattias Jõgila, Trevor Kägo, Aaron Läänesaar, Gren Laht, Robert Maasik, Mihkel Malv, Mattias Mell, Verner-Vootele Mellis, Airon Pajula, Arti Pukk, Rasmus Roosve, Mattias Tõnisson, Teodor Uueni, Jako Joosep Viirpuu, Andre Zahharov.


Võistluste juhendi leiad SIIT:

Võistluste stardiprotokolli leiad SIIT:

Võistluste live-tulemused leiad SIIT: