Suvel Eesti meistriks kroonitud Langel, Aedma, Siim ja Lint liitusid Kalevi Ujumiskooliga

• 05.09.2019

Alates tänavusest hooajast ujuvad Kalevi Ujumiskooli ridades suvel individuaalselt Eesti meistriks kroonitud ujujad Marko-Matteus Langel, Andri Aedma, Cevin Anders Siim ja Laurika Lint.

Suvel 100. korda toimunud Eesti meistrivõistlustel võidutses Marko-Matteus Langel 200 meetri kompleksujumises. Eelmisel aastal tegi ta esmakordselt debüüdi täiskasvanute tiitlivõistlustel startides Euroopa meistrivõistlustel. Eestis on Langel eelkõige tuntud kui hea vabaltujujana, kuid nagu tõestas kevadel toimunud Eesti MV-sed, siis suudab ta end ka teistel aladel poodiumi kõige kõrgemale astmele ujuda.

Andri Aedma krooniti tänavu Eesti meistriks 200m vabaltujumises. Enda karjääri jooksul on ta startinud nii lühiraja- kui ka pikaraja Euroopa meistrivõistlustel. Koos teateujumistega on ta Eesti meistrivõistlustel võitnud 16 kuldmedalit. Cevin Anders Siim on pikalt kuulunud Eesti paremikku liblikujumises ning viimasel kahel aastal on ta võitnud 200m liblikujumise Eesti meistritiitli. Sarnaselt Aedmale on ka tema startinud mitmetel Euroopa meistrivõistlustel ja olnud lugematu kord arv Eesti meistrivõistluste poodiumil.

Neljas Eesti meister, kes meiega tänavu liitus on Laurika Lint. Kevadel peetud Eesti meistrivõistlustel näitas Lint konkurentidele tagatulesid 200- ja 400m vabaltujumises. Suvel sai ta kirja ka enda esimese tiitlivõistluse kui startis Euroopa juunioride meistrivõistlustel.

Lisaks nendele neljale on uuest hooajast Kalevi Ujumiskooli värvides ujumas veel teisedki Eesti paremikku kuuluvad ujujad ning nende kohta lisainfo juba lähipäevil.