Kõige kiiremini ujusid ühelt saarelt teisele meie sportlased

Kõige kiiremini ujusid ühelt saarelt teisele meie sportlased

  • 01.08.2021

Toredaks traditsiooniks kujunenud Väikese väina avaveeujumises olid suurepärases hoos meie Ujumiskooli meesujujad, kui värviti absoluutklassi poodium täielikult meie klubi värvidesse. 

31. juulil Muhumaalt Vahtra sadamast alustatud ja Saaremaal Orissaare sadamas lõpetatud ujumises olid meie klubi ujujad rohkearvuliselt esindatud. Ujumistrassi pikkuse, milleks oli 2290 meetrit, läbis kõige nobedamalt Sander Paavo. Tema lõpuajaks fikseeriti 28 minutit ja 1 sekund. Vaid 4 sekundit hiljem finišeeris absoluutklassi teisena, kuid 17-19-aastaste vanuseklassi esikohaga Tristan Tammis. Absoluutklassi kolmandana ning 17-19-aastaste vanuseklassi teise kohaga lõpetanud Artur Ulmas tõi meie Ujumiskooli ujujatele absoluutklassis suurepärase kolmikvõidu.

Paraolümpiamängudeks valmistuv Susannah Kaul võttis ette distantsi Kalipso klassis ja pälvis seal ilusa ajaga 33 minutit ja 33 sekundit kindla esikoha. Temale järgnes kaheminutilise vahega väga korraliku ujumise teinud ja sellega ka teise koha teeninud Karolin Rahamägi. Ka meeste Kalipso klassis toodi võit Kalevi Ujumiskooli, kui Patrick Orav läbis saartevahelise veekogu ajaga 30 minutit ja 4 sekundit. Kaksikvõidu kindlustas meie klubile Armin Liiv.

Medaleid noppisid võistlusel veel Smaragda Luchia Sarana, saades 17-19-aastaste neidude seas teise koha ja Oliver Piller, olles 14-16-aastaste poiste arvestuses pronksil. Suurepäraselt olid esindatud ka meie Ujumiskooli treenerid – nii Marilin Raudsik kui ka Andrus Jaamul võitsid enda vanuseklassides hõbemedalid.


Kõik tulemused leiad SIIT