Lastekursused Kalev Spas!

Lastekursused Kalev Spas!

  • 10.09.2022

Kalevi Ujumiskooli pere pakub võimalust lastel ujuma õppida lausa kolmes ujulas – Kalev Spas, Tabasalu ujulas, Tallinna Inglise Kolledži ujulas. Ujuma õppimine on väga vajalik ja seega on kursused populaarsed. Kuna aga tublisid treenereid on meil palju, siis on ka kursuste gruppe palju. Siin tutvustame kursuseid, kus on veel vabu kohti ja seda teeme treenerite kaupa.

Mart Mandel juhendab meie klubis mitmeid kursusi, kuid annab trenne ka KUK-Eliit rühmale. Lisaks on ta ka ise väga sportlik noormees, nii et oma ujujaid motiveerida oskab ta hästi. Tema spordirühma õpilased on teda kirjeldanud järgnevalt: ,,Mart on seest väga hooliv. Ta teab, mida ta elult soovib ja ta on väga sihikindel ja professionaalne’’. Treener Mart annab kursusi vanusele 8-9. Valida on kolme kursuse vahel: esmaspäev ja kolmapäev kell 15.45-16.30 ning teisipäev ja neljapäev kell 16.00-16.45 või 15.15-16.00.

Pavel Anufrijev annab lisaks kursustele veel KUK-3 treeninguid, kus tema juhendada on pea 30 tubli noorujujat. Lapsed on kirjeldanud oma treenerit sõnadega ,,sõbralik, tore, alati õigeaegselt kohal, konkreetne, vastab alati kõigile küsimustele, trennis valitseb kord’’. Treener Pavel annab kursusi vanusele 4-5. Vabu kohti on veel esmaspäev ja kolmapäev kell 19.00-19.30 ning teisipäev ja neljapäev 19.00-19.30.

Epp Kruusmaa on Kalevi Ujumiskooli treeneriks tulnud juba aastaid tagasi. Tema ujujad peavad teda väga säravaks ning toredaks inimeseks. Paljud lapsed on jäänud Epuga suhtlema ka mitu aastat pärast ujumise lõpetamist. Treener Epul on vabu kohti vaid ühele kursusele: vanus 4-5 teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.00-17.30.

Diana Kirs on meie klubi treener teist aastat. Trennides on alati rahulik ja tore õhkkond. Treener Diana annab kursusi 8-9 aastastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.00-15.30 ning 5-7 aastastele lastele esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 15.45-16.15.

Kristina Maria Jaamul on meie klubi värvides juba mitmeid aastaid – esialgu ujujana, kuid nüüd ka treenerina. Kristina on lastega alati leidnud ühise keele ning seega lähevad trennid ladusalt. Treener Kristina annab kursust 8-9 aastastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.15-19.00.

Iris Olmre on sõbralik noor treener, kes kuulab alati oma laste jutud ära ning on nende jaoks olemas. Treener Iris annab kursust 6-7 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.15-16.45.

Kelly Kalm on ujulas juba kaugelt näha, sest naeratus on kõrvuni ning nalja on palju. Kelly on aktiivne ning saab lastega alati hästi läbi. Treener Kelly annab kursusi vanusele 10-12. Tunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.15-16.00, 17.30-18.15 või 18.15-19.00.

Kaire Indrikson on treener, kellel on kogemustepagas väga suur.  Tema lapsekesed on alati hoitud ja treeningutel arvestatakse kõigiga. Treeningutel on näha, kuidas lastel on ujumisest ja sõpradega koos aja veetmisest suur naeratus näol. Treener Kaire annab kursuseid 6-7 aastastele lastele esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 16.30-17.00.

Alati on kasulik kiigata ka meie kodulehele ning otsida sealt üles kursuste list, sest just sealt saabki end registreerida. Küsimuste korral saate alati meie poole pöörduda, aitame Teid meeleldi. Kohtume juba trennis!