Lastekursused Tallinna Inglise Kolledžis!

Lastekursused Tallinna Inglise Kolledžis!

  • 10.09.2022

Kalevi Ujumiskooli pere pakub võimalust lastel ujuma õppida lausa kolmes ujulas – Kalev Spas, Tabasalu ujulas, Tallinna Inglise Kolledži ujulas. Ujuma õppimine on väga vajalik ja seega on kursused populaarsed. Kuna aga tublisid treenereid on meil palju, siis on ka kursuste gruppe palju. Siin tutvustame kursuseid, kus on veel vabu kohti ja seda teeme treenerite kaupa. 

Viive Soll on legendaarne treener, kes on treeninud ujujaid terve elu. Eelmisel aastal anti talle Eesti Ujumisliidu poolt aastate treeneri tiitel. Treener Viive annab kursusi 9-10 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.15-18.00.

Urmas Viirpalu on ujumisega lähestikku olnud mitmeid aastaid. Omal ajal treenis ja võistles temagi, kuid nüüd on ta otsustanud ka treenerina ujumise kogukonda panustada. Treener Urmase kursused on 6-8 aastastele lastele esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 17.15-17.45 või 5-6 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.00-17.30.

Marilin Raudsik särasilmne ja lõbus treener, keda lapsed usaldavad ja hoiavad. Treener Marilin annab kursusi 6-8 aastastele esmaspäeval ja kolmapäeval kell 18.30-19.00 või teisipäeval ja neljapäeval kell 16.45-17.15.

Triinu Teesalu Enok on rõõmsameelne ja alati naeratav noor naine, kelle treeningutel on lapsedki  naerunägudega. Treener Triinu annab treeninguid teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00-18.30 lastele, kes on vanuses 6-8 aastat.

Alati on kasulik kiigata ka meie kodulehele ning otsida sealt üles kursuste list, sest just sealt saabki end registreerida. Küsimuste korral saate alati meie poole pöörduda, aitame Teid meeleldi. Kohtume juba trennis!