Lastekursused Tabasalu ujulas!

Lastekursused Tabasalu ujulas!

  • 10.09.2022

Kalevi Ujumiskooli pere pakub võimalust lastel ujuma õppida lausa kolmes ujulas – Kalev Spas, Tabasalu ujulas, Tallinna Inglise Kolledži ujulas. Ujuma õppimine on ääretult vajalik ja seega on kursused väga populaarsed. Kuna aga tublisid treenereid on meil palju, siis on ka kursuste gruppe palju. Siin tutvustame kursuseid, kus on veel vabu kohti ja seda teeme treenerite kaupa.

Lea Ilves on südamlik ja soe treener, keda lapsed usaldavad. Tema treeningutel on noorujujad lõbusas tujus ja tunnevad veest rõõmu. Treener Lea õpetab ujuma lapsi vanuses 6-8 teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.30-16.00.

Jaana Filina on EKR viienda kategooria ujumistreener. Noor treener leiab lastega ühise keele ning trennid mööduvad lõbusalt ja kiiresti. Treener Jaana annab kursusi 5-6 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.00-17.30 ning ka 9-12 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 19.00-19.45.

Riina Luik on armas naine, kellele lapsed tahavad tihti oma põnevaid lugusid jutustada. Veetreeningutel valitseb kord ja noored peavad treenerist lugu. Treener Riina annab kursusi 7-8 aastastele lastele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.00-15.30.

Alati on kasulik kiigata ka meie kodulehele ning otsida sealt üles kursuste list, sest just sealt saabki end registreerida. Küsimuste korral saate alati meie poole pöörduda, aitame Teid meeleldi. Kohtume juba trennis!