Liivamägi krooniti Baltimaade meistriks

• 29.04.2016

Eelmisel reedel-laupäeval Tallinnas Kalev Spa ujulas toimunud Baltimaade meistrivõistlustel osalesid ka Ujumiskooli ujujad, kes tegid mitmeid häid tulemusi ning esindasid väärikalt Eesti koondist.

27-aastane Ujumiskooli kasvandik Martin Liivamägi krooniti Baltimaade meistriks 200 m kompleksujumises ajaga 2.05.19. Lähimat konkurenti edestas Liivamägi ligi 5-sekundiga, lisaks tähistab see aeg ka uut Eesti hooaja tippmarki.

50 m rinnuliujumises, kus enne starti rebenes tal ujumismüts ribadeks, saavutas ta ajaga 28.84 hõbedase autasu. See aeg tähistab samuti Eesti hooaja tippmarki. Poodiumi teisel astmel seisis ta ka 200 m vabaltujumise soorituse eest, kus püstitas uue isikliku rekordi ajaga 1.54.94.

Tess Grossmann sai kaela kaks hõbedast autasu. 50 m vabalt läbis neiu ajaga 26.35 ning 100 m vabalt ajaga 58.73. Lisaks osales ta ka 4×100 m vabalt teateujumises kus ankrunaisena ujudes tõi ta Eesti võistkonna esimesena finišisse.

Kõik tulemused leiad SIIT: