Ujumiskooli treenerite tiimiga liitus neli andekat ja särasilmset treenerit

• 30.03.2019

Aprillis naaseme tagasi enda koduujulasse Kalev Spa-sse, mis on ligi kaks aastat olnud remondis. Kasvamas on ka meie treenerite tiim, sest alates aprillist on noortele ujujatele õpetussõnu jagamas neli uut ja andekat treenerit.

Tess Grossmann (pildil) on pärast veidi enam kui kahe aasta pikkust pausi taas meie ridades. Vahepeal jõudis Tess jõudsalt kasvatada oma pere ning tal kasvab kodus 2-aastane plikatirts ja peagi aastaseks saav poisipõnn. Tessi näol on tegemist endise meie klubi ja Eesti koondise ujujaga kes osalenud Euroopa ja maailmameistrivõistlustel. Eesti meistriks krooniti ta enda ujumiskarjääri jooksul 54 korral. Tess hakkab juhendama K-1, K-2 ja K-8 ujumisrühmasid.

Ujumiskooliga perega on liitumas ka Narvast pärit Pavel Narõškin. Pavel on olnud ujumistreener juba mitmeid aastaid erinevates ujumisklubides Tartus ja Tallinnas ning ammendanud hulganisti kogemusi. Ujujana püstitas ta seitsmel korral Eesti rekordi ning kuulus aastaid ka Eesti koondisesse. Pavel hakkab näpunäited jagama rühmale S-1.

Tervitame taas Ujumiskooli endisi ujujaid Reelika Tüür ja Kirke Penter kes hakkavad nüüd ujumistarkusi omakorda noortele edasi andma. Mõlemad naised olid ka basseinis edukad võites hulganisti Eesti noorte- ja juunioride meistrivõistluste medaleid. Reelika hakkab juhendama K-6 ja K-10 rühma ning Kirke K-7, K-9 ja K-11 rühma.

Soovime meie uutele nägudele treeneritetiimis palju edu ning kordaminekuid!