VINGE! Räimeralli III etapilt lausa 29 auhinnalist ujumist ning kolm uut võistlussarja rekordit

• 16.03.2019

Enam kui 30 Kalevi Ujumiskooli õpilast startis laupäeval Tartus Aura ujulas toimunud Räimeralli III etapil. Võistlus kujunes meie ujujatele vägagi edukaks. Auhinnalistele kohtadele (1.-6.) ujusid meie sportlased lausa 29 korral ning püstitati ka kolm Räimeralli rekordit.

Mark Iltšišin (2006 s.a) pälvis kaks kuldmedalit ning püstitas ka kaks uut võistlussarja rekordit. Uued tippmargid kirjutati Iltšišini nimele 100- ja 200m vabaltujumises vastavalt aegadega 59.30 ja 2.11,04. Samas vanuseklassis startinud Trevor Kägo ujus uue sarja rekordi 200m kompleksujumises ületades eelneva tippmargi lausa 10-sekundiga võites ajaga 2.22,49. Selle ajaga oli Kägo kiirem ka Noortesarja tippmargist, talle veel hõbemedal 100m liblikujumises.

2009 s.a poiste seas sai kaks hõbemedalit kaela Ragnar Kalvet kes astus poodiumile 50m liblik- ja 100m vabaltujumises. Rudolf Suharov näitas head kiirust 100m kompleksujumises saades kaela hõbemedali, lisaks Suharovile veel kuues koht 50m liblikujumises. 100m kompleksujumise kuuenda koha võitles välja Hendrik Markus Haug. Pronksmedali väärilise esituse 50m liblikujumises tegi Airon Pajula (2007 s.a), kes lisas enda kontosse veel viienda koha 100m vabaltujumises.

Birgit Reinaru ja Sarah Kaare (2009 s.a) sprintisid autasustamisele 50m seliliujumises pälvides vastavalt neljanda ja kuuenda koha. Reinaru saagiks jäi veel kuues koht 100m kompleksujumises. Triin Mäekivi (2007 s.a) oli edukas 200m vabaltujumises saavutades viienda koha.

Kõige nooremad samuti heas löögihoos

2010 s.a tüdrukute seas oli suurepärases hoos Kertu Eliis Kangru kes käis autasustamisel lausa neljal korral. 100m vabaltujumises riputati talle kaela pronksmedal. Lisaks mahtus ta kuue parema sekka veel 100m kompleks-, 50m selili- ja 50m liblikujumises. Samas vanuseklassis pälvis Mia Adriana Viilup viienda koha 100m kompleks- ja Marianne Kokk kuuenda koha 50m liblikujumises.

Sama vanuseklassi poistest oli edukaim Karl Kuldkepp kes ujus end autasustamisele kolmel korral ning seda 50m vabalt- ja seliliujumises ning 25m seliliujumises. Kuue parema sekka ujusid ka Rome Pukk (50m vabalt/25m selili) ja Robin Nikolajev (50m selili). Kõige nooremate tüdrukute (2011 s.a) seas näitas südikaid esitusi Liisbet Jaamaste kes saavutas neljanda ja kuuenda koha vastavalt 50m selili- ja vabaltujumises.

Hea töö kõikide ujujate poolt. Täna naudime suurepärast saavutust ning homme jätkame juba tööd uute eesmärkide suunas!

Kõik tulemused leiad SIIT: